Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει πάρτι για τους/τις απόφοιτους/ες του

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΤΕΠΑΚ), με αφορμή τη συμπλήρωση 20 χρόνων από την ίδρυσή του, διοργανώνει πάρτι με DJ, φαγητό και ποτό αποκλειστικά για τους/ τις απόφοιτους/ ες του.

Το πάρτι θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 15 Ιουνίου 2024, στις 20:00 στο κτήριο του ΤΕΠΑΚ «Τάσσος Παπαδόπουλος», γωνία οδών Θέμιδος και Ιφιγενείας, 3036, Λεμεσός.

Είσοδος ελεύθερη.

Απαραίτητη προϋπόθεση, η δήλωση συμμετοχής εδώ, μέχρι τις 30/05/2024 το αργότερο.

Μη χάσεις την ευκαιρία να συναντηθείς με παλιούς/ές συμφοιτητές/ τριες σου!