Ημερίδα για επαγγελματίες υγείας «Βιοηθικά διλήμματα γύρω από το τέλος της ζωής»

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου και ο Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας (ΟΚΥπΥ) διοργανώνουν ημερίδα για επαγγελματίες υγείας με θέμα «Βιοηθικά διλήμματα γύρω από το τέλος της ζωής».

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 1 Ιουνίου 2024 και ώρα 9:00–14:00, στο Κτήριο του ΤΕΠΑΚ «Τάσσος Παπαδόπουλος» στη Λεμεσό.

Θα δοθούν μόρια συνεχιζόμενης εκπαίδευσης.

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της ημερίδας.

Πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής: τηλ.: 25 801468 / email: education.limassol@shso.org.cy