EUT+ PODCAST @CUT - ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 1

Το EUT+ ξεκινάει τη δική του σειρά Podcast, μια παραγωγή του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου σε συνεργασία με το Cuting Edge, με πολλούς καλεσμένους και ενημερώσεις από τη συμμαχία .

Στο πρώτο επεισόδιο, ενημερωθείτε για τις μοναδικές εμπειρίες και τις γνώσεις που απέκτησαν μέλη της πανεπιστημιακής μας κοινότητας από το Πρόγραμμα Μικτής Κινητικότητας (BIP) EUTA 2024 , το περασμένο Μάρτιο, στο Πανεπιστήμιο Εφαρμοσμένων Επιστημών του Νταρμστάντ στη Γερμανία.

Μοιράζονται αξέχαστες στιγμές, προκλήσεις και την προσωπική ανάπτυξη που επιτύχαν. Ανακαλύψτε τη σημασία της διαπολιτισμικής συνεργασίας και τον ρόλο του EUT+ στην προώθηση της διεθνοποίησης και της συνεργασίας μεταξύ των πανεπιστημίων της Ευρώπης.

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε όλα τα επεισόδια στο κανάλι του EUT+στο Υou Tube: