Στο Συνέδριο «SIAM Conference on Mathematics of Planet Earth (MPE24)» ο Δρ Π. Χριστοδουλίδης

Στο πλαίσια της συμμετοχής του στο συνέδριο «SIAM Conference on Mathematics of Planet Earth (MPE24)», στο Portland, Oregon, των ΗΠΑ, μεταξύ 10-12 Ιουνίου 2024, ο Επ. Καθηγητής Παύλος Χριστοδουλίδης, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών, Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής, παρουσίασε ομιλία με τίτλο «Monitoring a Ground Source Heat Pump System in the Mediterranean Climate of Cyprus».

Ανάμεσα σε περισσότερες από 200 ομιλίες, η ομιλία του επιλέχθηκε από το περιοδικό SIAM News, να παρουσιασθεί ως μικρό άρθρο στο blog του περιοδικού.

Πατήστε ΕΔΩ για να διαβάσετε το σχετικό άρθρο