#BEACTIVE 2018

Αθλητισμός Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή

Στα πλαίσια της ευρωπαϊκής εβδομάδας αθλητισμού #BEACTIVE 2018 , το Γραφείο Αθλητισμού του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου σε συνεργασία με το Europe Direct Λεμεσού διοργάνωσαν με επιτυχία αθλητική ημερίδα αερόβιων προγραμμάτων στην Πλατεία Ηρώων, την Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου στις 18.30.

Στην εκδήλωση συμμετείχαν φοιτητές, παιδιά και πολίτες που παρευρέθηκαν στο χώρο την ώρα της εκδήλωσής.

Νέα Ανακοίνωση για το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο

«Τρέχουμε μαζί με την Εθνική μας!»

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2021