Προετοιμασία για μια επιτυχημένη συνέντευξη

Φοιτητικά Νέα Σταδιοδρομία

Το πιο σημαντικό βήμα για την απόκτηση εργασίας είναι η σωστή προετοιμασία για τις συνεντεύξεις σας.

Το Γραφείο Σταδιοδρομίας του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου σας προσκαλεί στην παρουσίαση που θα σας βοηθήσει να μάθετε πως να ξεχωρίσετε απο τους υπόλοιπους υποψηφίους.

Ομιλητής θα είναι ο Kος Μάριος Μελανίδης- Cyprus country partner της @Evalion- SHL Greece and Cyprus.

Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 10/11/2022 ώρα 15:00 στο κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος (αίθουσα 6- 2ος όροφος).

Προετοιμασία για μια επιτυχημένη συνέντευξη