Παιχνίδια paintball

Φοιτητική Ζωή Φοιτητικά Νέα Αθλητισμός Στέγαση

Το απόγευμα της Τετάρτης, 7 Φεβρουαρίου 2018, πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη εκδήλωση χρωματοσφαίρισης (paintball), η οποία απευθυνόταν σε όλους τους φοιτητές αλλά και στους ενοίκους που διαμένουν στις Φοιτητικές Εστίες του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου.

Το Γραφεία Αθλητισμού και Στέγασης, της ΥΣΦΜ, διοργάνωσαν την εκδήλωση αυτή, δίνοντας έτσι την ευκαιρία στους φοιτητές να γνωριστούν μεταξύ τους και να χαλαρώσουν σε ένα ευχάριστο περιβάλλον. Το κόστος  για τη συμμετοχή στα παιχνίδια χρωματοσφαίρισης ήταν επιχορηγημένο από το Πανεπιστήμιο.

Νέα Ανακοίνωση για το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο

«Τρέχουμε μαζί με την Εθνική μας!»

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2021