The Big Street Party Carnival Edition Vol 6.

Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή

Ο ΚΛΙK FM, ο CHOICE FM και ο GREEK CHOICE σε συνεργασία με την Carlsberg, προσκαλούν όλους τους φοιτητές στο μεγαλύτερο αποκριάτικο party της Λεμεσού.

Την Παρασκευή 28 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 19:00,  στην πλατεία πανεπιστημίου, .

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου, που στηρίζει την εκδήλωση, θα προσφέρει στους φοιτητές του πεντακόσια (500) ΔΩΡΕΑΝ κουπόνια για ποτό  στην εκδήλωση. Τα κουπόνια θα διατεθούν με μοναδικό κριτήριο τη σειρά ζήτησης (first come first served).

Η διάθεση των κουπονιών ξεκινά την Πέμπτη, 27 Φεβρουαρίου 2020, από η ώρα 09:00π.μ. μέχρι Παρασκευή 28 Φεβρουαρίου 2020, ώρα 15:00. Θα διατίθενται ταυτόχρονα από το (1) Γραφείο Φοιτητικής Ζωής, ισόγειο Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας (2) Γραφείο Φοιτητικής Ένωσης (ΦΕΤΕΠΑΚ), κτίριο Α. Θεμιστοκλέους.

Είσοδος Ελεύθερη!

The Big Street Party Carnival Edition Vol 6.

Την Παρασκευή 28 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 19:00,  στην πλατεία πανεπιστημίου, .

Είσοδος Ελεύθερη!