Δήλωση ενδιαφέροντος για παροχή ατομικής φροντιστηριακής στήριξης επί πληρωμή

Συμβουλευτική Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή Σταδιοδρομία

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης της Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας ανακοινώνει ότι δέχεται δήλωση ενδιαφέροντος από Προπτυχιακούς και Μεταπτυχιακούς φοιτητές όλων των Τμημάτων και όλων των ετών, από Ειδικό Επιστημονικό Προσωπικό, Μεταπτυχιακούς Συνεργάτες του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου για παροχή φροντιστηριακής στήριξης σε μαθήματα.

Απαιτούμενη προϋπόθεση (για φοιτητές) είναι να έχουν περάσει το μάθημα για το οποίο ενδιαφέρονται να προσφέρουν φροντιστηριακή στήριξη με βαθμολογία τουλάχιστον 7,5/10.

Οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν το πιο κάτω google form μαζί με αντίγραφο αναλυτικής βαθμολογίας (για φοιτητές) μέχρι την Δευτέρα 7 Ιανουαρίου 2019.  Όλα τα φροντιστήρια προσφέρονται μόνο στις αίθουσες φροντιστηριακής στήριξης και ομαδικής μελέτης του Κέντρου Φοιτητικής Ανάπτυξης.

Το ωράριο λειτουργίας των αιθουσών είναι 08:00-21:00 Δευτέρα – Παρασκευή.

Δηλώστε εδώ

Για περισσότερες πληροφορίες στo τηλέφωνo 25 002380 και elli.constantinou@cut.ac.cy

Δήλωση ενδιαφέροντος για παροχή ατομικής φροντιστηριακής στήριξης επί πληρωμή

Το ωράριο λειτουργίας των αιθουσών είναι 08:00-21:00 Δευτέρα – Παρασκευή.

Δηλώστε εδώ