Περιβαλλοντική εξόρμηση στο χωριό Τρεις Ελιές

Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή Αθλητισμός

Το Γραφείο Αθλητισμού της ΥΣΦΜ, σε συνεργασία με το Ίδρυμα Terra Cypria, σας προσκαλούν στην 2η εξόρμηση της ακαδημαϊκής χρονιάς.

Σάββατο 16/2/2019

Ώρα αναχώρησης : 08:00

Τοποθεσία: Χωριό Τρεις Ελιές.

Πατήστε εδώ για αναλυτικές πληροφορίες.

Πατήστε εδώ για δήλωση συμμετοχής

Πληροφορίες: κ. Κώστα Χ’’ Νικόλα , τηλ. 99 485956 / costas.hadjinicolas@cut.ac.cy

Μοριοδότηση αιτήσεων για διαμονή στις φοιτητές εστίες/επίδομα ενοικίου, παλιοί φοιτητές (2019-20)

Μοριοδότηση αιτήσεων για διαμονή στις φοιτητές εστίες ή για λήψη επιδόματος ενοικίου (2019-20)

Μη υλοποίηση προγράμματος τμημάτων αεροβικής

Σάββατο 16/2/2019

Ώρα αναχώρησης : 08:00

Τοποθεσία: Χωριό Τρεις Ελιές.

Πατήστε εδώ για αναλυτικές πληροφορίες.

Πατήστε εδώ για δήλωση συμμετοχής