Πρόγραμμα Yoga (νέο)

Φοιτητικά Νέα Αθλητισμός Φοιτητική Ζωή

Το πρόγραμμα αεροβικής εμπλουτίζεται με πρόγραμμα Yoga.

Από την Τρίτη 4 Μαρτίου, κάθε Τρίτη και Πέμπτη, ώρα 18:15-19:00, μέχρι τα τέλη Μαϊου 2019.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας , όπως ισχύει και για τα υπόλοιπα ομαδικά προγράμματα.

Η αίτηση συμμετοχής είναι η ίδια η οποία ισχύει για το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο και τα ομαδικά προγράμματα. Για το προσωπικό του Πανεπιστημίου υπάρχει ετήσια χρέωση 20 ευρώ, που καλύπτει όλα τα προγράμματα αεροβικής και χρήση γυμναστηρίου.

Δικαιούχοι επιδόματος ενοικίου, 2019-20

Παράδοση δωματίων σε δικαιούχους στις φοιτητικές εστίες 2019-20

Συνολική μοριοδότηση και δικαιούχοι για στέγαση/επίδομα ενοικίου, 2019-20

Το πρόγραμμα αεροβικής εμπλουτίζεται με πρόγραμμα Yoga.