Πρόγραμμα Yoga (νέο)

Φοιτητικά Νέα Αθλητισμός Φοιτητική Ζωή

Το πρόγραμμα αεροβικής εμπλουτίζεται με πρόγραμμα Yoga.

Από την Τρίτη 4 Μαρτίου, κάθε Τρίτη και Πέμπτη, ώρα 18:15-19:00, μέχρι τα τέλη Μαϊου 2019.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας , όπως ισχύει και για τα υπόλοιπα ομαδικά προγράμματα.

Η αίτηση συμμετοχής είναι η ίδια η οποία ισχύει για το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο και τα ομαδικά προγράμματα. Για το προσωπικό του Πανεπιστημίου υπάρχει ετήσια χρέωση 20 ευρώ, που καλύπτει όλα τα προγράμματα αεροβικής και χρήση γυμναστηρίου.

Μοριοδότηση αιτήσεων για διαμονή στις φοιτητές εστίες/επίδομα ενοικίου, παλιοί φοιτητές (2019-20)

Μοριοδότηση αιτήσεων για διαμονή στις φοιτητές εστίες ή για λήψη επιδόματος ενοικίου (2019-20)

Μη υλοποίηση προγράμματος τμημάτων αεροβικής

Το πρόγραμμα αεροβικής εμπλουτίζεται με πρόγραμμα Yoga.