Graphic Designer (Γραφίστας) – Τμήμα Ταπελλογραφίας

Η Phil. Andreou Digital Printing Services Ltd, (μέλος του ομίλου Phil. Andreou Group), από τις κυριότερες και μεγαλύτερες εταιρείες παραγωγής επιγραφών και ψηφιακών εκτυπώσεων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει άτομο για την ακόλουθη θέση:

Graphic Designer (Γραφίστας) Τμήμα Ταπελλογραφίας

Κύρια Καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός και προετοιμασία αρχείων προς εκτύπωση
  • Έλεγχος και αναπροσαρμογή γραφικών βάση της ανάγκης
  • Συνεργασία μεταξύ των τμημάτων
  • Επικοινωνία με πελάτες εάν χρειαστεί
  • Διατήρηση αρχείων, Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Άλλα καθήκοντα σε συνεννόηση με τον Διευθυντή Εργασιών

Κύρια Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων CorelDRAW, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop,
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλίας
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και δυναμικής προσαρμογής
  • Προηγούμενη εμπειρία σε συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Σημείωση:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα στο vacancies@phil-andreou.com  με θέμα "Graphic Designer (Γραφίστας)"

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.