Monterno Kafenio

Το Μοντέρνο Καφενείο στην Λεμεσό ζητά προς άμεση πρόσληψη άτομα για πλήρη ή μερική απασχόληση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Τυπικότητα στο ωράριο εργασίας

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών με χαμόγελο και θετική διάθεση
  • Παρασκευή ροφημάτων
  • Καθαριότητα του χώρου ευθύνης

Προσφέρονται καλές απολαβές αναλόγως προσόντων και πείρας

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 99450128.

Monterno Kafenio in Limassol is currently looking to recruit Waiters / Waitresses for full or part time .

Requirements:

• Previous experience in a similar position

• Pleasant personality

• Team Spirit

•  Punctuality in working hours

Duties:

• Customer service with a smile and a positive attitude

• Preparation of drinks

• Cleanliness of the liability area

Good earnings are offered depending on qualifications and experience

For more information, please contact 99450128.