Part-time Απασχόληση/πρακτική με πληρωμή Δικηγορικό Εταιρεία G.M Andronikou LLC

Η δικηγορική εταιρία G. M. Andronikou LLC ζητά να προσλάβει (part time) Δικηγορικό Βοηθό – Βοηθό Γραφείου.

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Άριστη γνώση και χρήση Ms Office. (Ms Word, Excel, Outlook,κτλ).

Καθήκοντα:

  • Μηχανογράφηση αρχείων.
  • Αρχειοθέτηση.
  • Επικοινωνία με πελάτες και εξωτερικούς συνεργάτες.
  • Διαχείριση emails.
  • Καταχωρήσεις αγωγών και δικογράφων στο Δικαστήριο.

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ιδιαίτερα ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.

* Αιτήσεις και Βιογραφικά Σημειώματα να αποστέλλονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@andronikou.com.cy τα οποία θα τυγχάνουν απόλυτης εμπιστευτικότητας.

Παραμένουμε στην διάθεση σας για οτιδήποτε περαιτέρω.

Με εκτίμηση,

Γεώργιος Ανδρονίκου

AAEAAQAAAAAAAAKIAAAAJGQ3YTU5ZTg2LTAxNTgtNDdmNi04ZGU2LTgxNTFmOGMzNmZlNw

Theklas Ant. Lysioti 13

Tel:+35725362000

Fax:+35725363333

www.andronikou.com.cy