Πολιτικός Μηχανικός - Εταιρεία Μ. Μπακαλιάος &Υιοι Λτδ

Πολιτικός Μηχανικός

Η Εταιρεία Μ. Μπακαλιάος &Υιοι Λτδ που δραστηριοποιείται στον κατασκευαστικό τομέα, λόγω επέκτασης εργασιών ψάχνει πολιτικούς μηχανικούς για ενδυνάμωση της ομάδας της.

Κύρια Καθήκοντα

  • Συντονισμός στα θέματα Ασφάλειας και Υγείας.
  • Συντονισμός Εργολάβων και Υπεργολάβων
  • Προγραμματισμός, οργάνωση, καταγραφή των δραστηριοτήτων και της παραγωγής του εργατικού δυναμικού.
  • Παρακολούθηση και έλεγχος δελτίου ποσοτήτων.
  • Ετοιμασία μηνιαίων αναφορών προόδου.
  • Ετοιμασία μετρήσεων και παραγγελίες υλικών
  • Επιμετρήσεις ποσοτήτων
  • Ετοιμασία επιστολών
  • Ετοιμασία προδιαγραφών υλικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού
  • Πολύ καλή γνώση AutoCAD
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, διοικητική και οργανωτική ικανότητα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και ευθυκρισία.
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.

Απολαβές

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:22531382