Πολιτικός Μηχανικός

Η εταιρεία Ανδρέας Κ. Βλάχος (Οικ. Κατασκευές) Λτδ με έδρα και εργασίες στη Λεμεσό ζητά να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό εργοταξίου (Full-Time Απασχόληση)

Καθήκοντα

  • Συντονισμός, διαχείριση, οργάνωση και επίβλεψη εργοταξίων
  • Προγραμματισμός, οργάνωση, καταγραφή των δραστηριοτήτων και της παραγωγής του εργατικού δυναμικού
  • Παρακολούθηση και έλεγχος δελτίου ποσοτήτων
  • Ετοιμασία μετρήσεων και παραγγελιές υλικών
  • Καταγραφή εργασιών
  • Συντονισμός και οργάνωση υπεργολάβων
  • Παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος
  • Εφαρμογή σχεδίου ασφάλειας και υγείας

Προσόντα

  • Κάτοχος πανεπιστημιακού πτυχίου στην Πολιτική Μηχανική
  • Εγγεγραμμένος στο ΕΤΕΚ
  • Με πείρα ή χωρίς
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Πακέτο απολαβών και ωφελημάτων αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση

Παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση: vlachosm@primehome.com

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα