Πολιτικό Μηχανικό (Junior engineer)

Η εταιρεία ανάπτυξης γης, Prospecta Development Ltd, με έδρα τη Πάφο ζητά να προσλάβει για κάλυψη των αναγκών της:

Γενικά Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Γνώση σχεδιαστικού προγράμματος AutoCAD
  • Ικανότητα ερμηνείας αρχιτεκτονικών / στατικών σχεδίων
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ

Βασικά Καθήκοντα

  • Δρομολογεί και παρακολουθεί την πρόοδο των εργασιών στα εργοτάξια στη βάση των χρονοδιαγραμμάτων.
  • Επιβλέψεις εργοταξίων
  • Τήρηση των οδηγιών και των κανονισμών (Ασφάλειας και Υγείας Έργων)
  • Συνεργασία με συμβούλους, υπεργολάβους, μελετητές, επιστάτες και του εργατικού προσωπικού.
  • Επιμετρήσεις ποσοτήτων.

Προηγούμενη εμπειρία δεν απαιτείται

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: info@prospectadevelopment.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.