Mechanical engineer & Projects Coordinator

Εταιρεία με έδρα την Λευκωσία ζητά να προσλάβει στην Κύπρο “Mechanical engineer & Projects Coordinator”

Κύριες Αρμοδιότητες

• Σχεδιασμός εμφυτευμάτων και διαχείριση ανάπτυξης καινοτόμων ιδεών και τεχνολογίας

• Επικοινωνία προμηθευτών και διαχείριση πρώτων υλών

• Προγραμματισμός παραγωγής και διαχείριση αγορών πρώτων υλών

• Τήρηση και αναβάθμιση τεχνικών φακέλων και πιστοποιητικών ασφάλειας για όλα τα προϊόντα που εμπορεύεται η εταιρεία

• Εμπειρία σε προγράμματα του ΙΔΕΚ για μελέτη ανάπτυξη και υποβολή με σκοπό την ανάληψη έργων

Απαιτούμενα προσόντα

• Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού με ειδίκευση σε βιομηχανική ή βιοιατρική ή συναφούς πεδίου

• Ευελιξία και ικανότητα για εργασία κάτω από αυστηρές προθεσμίες

• Άριστη γνώση Η/Υ, απαραίτητη γνώση προγράμματος Solidworks