Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Η εταιρεία ECOCONNECT LTD που δραστηριοποιείται στον τομέα των Φωτοβολταϊκών Συστημάτων, αναζητά για άμεση πρόσληψη για πλήρη απασχόληση, τον κατάλληλο υποψήφιο για την θέση : Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Πανεπιστημίου στο κλάδο Ηλεκτρολόγων Μηχανικών
  • Κάτοχος Άδειας Οδήγησης
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Καλή γνώση και χρήση Προγραμμάτων όπως Word, Excel κ.ά.
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Πείρα σε εγκαταστάσεις Φ/Β συστημάτων (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Πιστοποιημένος εγκαταστάτης Φ/Β Συστημάτων (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Ικανότητα συντονισμού και διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού.
  • Επίβλεψη, καθοδήγηση και συντονισμός προσωπικού.
  • Ετοιμασία προσφορών.
  • Τεχνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατολογίου της εταιρείας.

Απολαβές:

Στον υποψήφιο που θα προσληφθεί προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας με email στο panagi@ecoconnectcy.com ή πάρτε τηλέφωνο στο 7777 4646 για περισσότερες πληροφορίες.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.