Athlokinisi Sales Assistant

Νέες θέσεις εργασίας στα καταστήματα Αθλοκίνηση!

Αν αγαπάς την μόδα και τον αθλητισμό, τα αθλητικά καταστήματα Αθλοκίνηση στην Λεμεσό ψάχνουν ευχάριστα άτομα να ενταχθούν στην ομάδα τους με Part Time ή Full Time ωράριο.

Όλοι/ες οι υποψήφιοι/ες πρέπει να έχουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Ομαδικό πνεύμα Βασική γνώση υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση της Eλληνικής και Aγγλικής γλώσσας
  • Φιλική, ευχάριστη και εξυπηρετική προσέγγιση προς τους πελάτες και τους συναδέλφους σας

 Καθήκοντα:

  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Αναπλήρωση, τακτοποίηση και παρουσίαση των εμπορευμάτων
  • Καθαριότητα στους χώρους του καταστήματος

Προσφέρεται:

  • Ανταγωνιστικός μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος μισθός
  • Έκπτωση σε προϊόντα της εταιρείας
  • Συνεχής εκπαίδευση  και ευκαιρίες ανέλιξης
  • Μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Τα καταστήματα μας στην Λεμεσό βρίσκονται στην οδό Ανεξαρτησίας και Λεωφόρο Μακαρίου ΙΙΙ.

Αν θες και εσύ να έρθεις στην ομάδα μας στείλε μας το βιογραφικό στο info@athlokinisi.com.cy

με θέμα «Λεμεσό: Πωλητής/τρια Μερικής Απασχόλησης»