MARINA STORES LTD - Πωλητή/ τρια Καταστήματος

H αλυσίδα καταστημάτων MARINA Stores επιθυμεί να προσλάβει για το κατάστημά της στη Λεμεσό έναν/μία:
Πωλητή/ τρια Καταστήματος
(Κωδικός: ΠΚΛ-0921)
Καθήκοντα:
 Η εξυπηρέτηση των πελατών σύμφωνα με τις προδιαγραφές και την πολιτική της εταιρίας,
 Η επίτευξη των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και η συνεχής ανάπτυξη του,
 Η διεξαγωγή προωθητικών ενεργειών.
Απαραίτητα Προσόντα και Χαρακτηριστικά:
 Απαραίτητα προηγούμενη εμπειρία στον χώρο των λιανικών πωλήσεων,
 Αξιοπιστία, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός,
 Οργανωτικές ικανότητες και πολύ καλή γραπτή & προφορική επικοινωνία,
 Ομαδικό πνεύμα και προσανατολισμό στην επίτευξη αποτελεσμάτων,
 Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας,
 Καλή γνώση MS Office και εφαρμογών Internet,
 Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.
Παροχές:
 Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών,
 Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας,
 Αξιοκρατικό περιβάλλον,
 Δυνατότητες εξέλιξης.
Παρακαλούμε όπως αποστείλετε πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα αναφέροντας τον κωδικό
ΠΚΛ-0921