ΤΑΠΕΤΣΕΡΗΣ

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, Διεθνή κατασκευαστή επίπλων, επιδιώκει να προσλάβει στην Λευκωσία  Ταπετσέρη / Τεχνικό Ταπετσαρίας για μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα Υποψηφίου/ας

  • Επισκευή της ταπετσαρίας και του σκελετού (όπου είναι τεχνικά εφικτό) των επίπλων
  • Αλλαγή υφασμάτων, του αφρώδες υλικού των μαξιλαριών ή και της ταπετσαρίας
  • Επισκευή επίπλων με ή χωρίς την καθοδήγηση των προμηθευτών
  • Διατήρηση υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης και φροντίδας πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία επισκευής ταπετσαρίας και επίπλων 2-4 χρόνια
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Ικανότητα οργάνωσης, ευελιξία και τήρησης προτεραιοτήτων

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προσφέρεται πολύ ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων
  • 13ος μισθός
  • Πενθήμερη Εργασία, 40 ώρες / Δευτέρα – Παρασκευή

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cy αναφέροντας τον αριθμό της θέσης: MP-0822-TAP ή να καλέσουν στο 22710000. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.