Τεχνίτης / Τοποθετητής Επίπλων Κουζίνας

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, Διεθνή κατασκευαστή επίπλων, επιδιώκει να προσλάβει στην Λευκωσία  Τεχνίτης / Τοποθετητής Επίπλων Κουζίνας για μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα Υποψηφίου/ας

  • Τοποθέτηση Κουζινών και σε οικίες ή εργοτάξια
  • Γνώση χειρισμού μηχανημάτων επεξεργασίας ξύλου
  • Μεταφορά και Εκφόρτωση του εξοπλισμού κουζίνας στα εργοτάξια Παγκυπρίως
  • Διατήρηση υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης και φροντίδας πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε τοποθετήσεις Κουζινών (θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία σε Ιταλικές Κουζίνες) και άλλων επίπλων
  • Εμπειρία χρήσης εργαλείων για μοντάρισμα επίπλων
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Ικανότητα οργάνωσης, ευελιξία και τήρησης προτεραιοτήτων

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προσφέρεται πολύ ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων
  • 13ος μισθός
  • Πενθήμερη Εργασία, 40 ώρες / Δευτέρα – Παρασκευή

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cy αναφέροντας τον αριθμό της θέσης: MP-0822-K ή να καλέσουν στο 22710000. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.