ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΚΟΣΤΟΛΟΓΗΣΕΩΝ

Η εταιρεία A. Eracleous Electrical Installations Ltd με 40 χρόνια εμπειρίας στο κλάδο ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων ζητά να προσλάβει Πτυχιούχο Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με εμπειρία από 1 χρόνο και άνω.

Αρμοδιότητες:

• Ετοιμασία μηνιαίων διατακτικών προς πληρωμή

• Συνεργασία με ηλεκτρολόγους μηχανικούς της εταιρείας για καταγραφή επιπλέον εργασιών προς κοστολόγηση

Απαιτούμενα Προσόντα / Ικανότητες:

• Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού

• 1+ χρόνο εμπειρία στο ίδιο ή παρεμφερή τμήμα

• Άριστες οργανωτικές δεξιότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια

• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες στα ελληνικά και στα αγγλικά

• Εγγεγραμμένος/η στο ΕΤΕΚ

Οφέλη:

• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

• Ανταγωνιστικό Πακέτο Αμοιβών

• 13ος Μισθός

• Ταμείο προνοίας

• 38 Ωρες την εβδομάδα

• Παρασκευή Απόγευμα Off

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται όπως στέλνουν τα βιογραφικά τους στο email: j.eracleous@aeracleous.com

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο: 22442650