Συντηρήσεις ηλεκτρογεννητριών

Η εταιρεία
H εταιρεία μας ΛΟΙΖΟΣ ΤΟΦΑΡΗ ΛΤΔ www.tofaris.com με έδρα την Λάρνακα ασχολείται εδώ
και 20 χρόνια με κάθε πτυχή των ηλεκτρογεννητριών σε όλη την Κύπρο. Εγκατάσταση
ηλεκτρογεννητριών ως εφεδρικές, ενοικίαση ηλεκτρογεννητριών ως προσωρινή παροχή ηλεκτρικής
ενέργειας, συντήρηση ηλεκτρογεννητριών , καθώς και με επιδιορθώσεις και αναβαθμίσεις.

Η θέση
Η θέση αφορά τεχνικό ο οποίος θα αναλαμβάνει συντηρήσεις ηλεκτρογεννητριών.

Ρόλος - ευθύνες – καθήκοντα
 Περιοδική συντήρηση ηλεκτρογεννητριών.
 Επιδιορθώσεις ηλεκτρογεννητριών.
 Επικοινωνία με πελάτες για διευκρίνηση αναγκών ή προβλημάτων.
 Μέσα στα καθήκοντα της θέσης αυτής είναι η μετάβαση σε χώρους εγκατάστασης
ηλεκτρογεννητριών σε Παγκύπρια κλίμακα.
 Συνεργασία με προμηθευτές. Συνεργασία με το υπόλοιπο προσωπικό της εταιρείας.

Προσόντα - Δεξιότητες
 Βασικές γνώσεις μηχανών ντίζελ
 Βασικές γνώσεις ηλεκτρολογικών χαμηλής τάσης – 12 V. (όχι απαραίτητο)
 Κατοχή άδειας οδηγού.
 Βασική χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών
 Βασική χρήση Αγγλικής γλώσσας.
 Επικοινωνιακές δεξιότητές με πελάτες και με τα υπόλοιπα μέλη της εταιρείας.
 Διάθεση για επένδυση χρόνου στην απόκτηση νέων γνώσεων τόσο στο αντικείμενο των
ηλεκτρογεννητριών όσο και γενικότερα σε αντικείμενα.

Ωράριο – Απολαβές
Η θέση έχει βάση 8ωρη εργασία σε πενθήμερο πλαίσιο. Απαιτεί όμως δυνατότητα όταν παρίσταται
ανάγκη για εργασία εκτός των ωρών αυτών με ανάλογη μισθοδοσία.
Οι μηνιαίες απολαβές που προσφέρονται είναι ανάλογες των προσόντων του υποψήφιου. Επίσης
προσφέρεται 13ος μισθός.

Επικοινωνία
Μπορείτε να αποστέλλετε το βιογραφικό σας στην διεύθυνση lapi@tofaris.com
Κάθε αίτηση θα τύχει εμπιστευτικού χειρισμού. Θα σταλεί απάντηση στην αίτηση σας σε κάθε
περίπτωση. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο +357 24634921.