Λειτουργός Πληροφορικής – Προγραμματιστής

Η Altius Insurance Ltd στο πλαίσιο της επέκτασης των εργασιών της, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

  1. Λειτουργός Πληροφορικής – Προγραμματιστής

H/o κατάλληλος υποψήφιος πρέπει να διαθέτει τα πιο κάτω προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου πανεπιστημίου ή κολλεγίου Computer Science ή Computer Engineering ή Information Technology/Systems, αναγνωρισμένο από το Υπουργείο Παιδείας.
  • Βασικές Γνώσεις σε Βάσεις Δεδομένων SQL Server , MySql και Oracle
  • Πολύ καλές γνώσεις προγραμματισμού σε τεχνολογίες της Microsoft ή/και PHP
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εξαιρετικές ικανότητες Επικοινωνίας, Οργάνωσης και Διαχείρισης Προτεραιοτήτων, Ευελιξία και Προσαρμοστικότητα σε συνθήκες πίεσης
  • Πρωτοβουλία, Εχεμύθεια, Υπευθυνότητα και Σωστή Κρίση
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση και αναβάθμιση υφιστάμενων λογισμικών.
  • Ανάλυση , σχεδιασμός και ανάπτυξη λύσεων.
  • Απόδοση λύσεων σε προβλήματα που αφορούν software.
  • Διεξαγωγή διαφόρων ελέγχων σε λογισμικά.

Απολαβές & Ωφελήματα

Η Εταιρία προσφέρει ευρύ φάσμα απολαβών και ωφελημάτων το οποίο περιλαμβάνει:

  • Απολαβές αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ο μισθό
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ασφάλεια Ζωής και Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης
  • Επαγγελματική Κατάρτιση και Συνεχή Εκπαίδευση
  • Σχέδιο Επιβράβευσης Εξαιρετικής Απόδοσης  κ.α.

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να κάνουν αίτηση εργοδότησης, την οποία θα βρουν στην ιστοσελίδα της Altius Insurance Ltd (https://www.altiusinsurance.net/) στις Ευκαιρίες Σταδιοδρομία – Διοικητικούς Λειτουργούς- Λειτουργός Πληροφορικής – Προγραμματιστής

Προθεσμία

Οι αιτήσεις και τα βιογραφικά θα πρέπει να παραληφθούν μέχρι τις 31 Μαΐου 2024

ALTIUS INSURANCE LTD παρέχει ίσες ευκαιρίες πρόσληψης και ανέλιξης σε γυναίκες και άντρες.