Ε.Πυργά Λτδ

Η Εταιρεία παγωτού Ε.Πυργά Λτδ ζητά να προσλάβει άμεσα πωλήτριες/πωλητές για τις παγωταρίες Ε.ΠΥΡΓΑ στη Λεμεσό.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτοι/ες δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άπταιστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα ανάληψης ευθύνης και πρωτοβουλίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Ενημέρωση των πελατών για τα προϊόντα
  • Ενεργή προώθηση προϊόντων
  • Λειτουργία ταμειακής μηχανής και κλείσιμο ταμείου
  • Ετοιμασία παραγγελιών για ανατροφοδότηση

Διαθέσιμες Θέσεις:

  • Μόνιμη εξαήμερη απασχόληση (συμπεριλαμβανομένου Σαββατοκύριακου)
  • Εποχιακή εξαήμερη απασχόληση κατά την καλοκαιρινή περίοδο (Απρίλιο – Σεπτέμβριο) (συμπεριλαμβανομένου Σαββατοκύριακου)
  • Part-time ή/και Σαββατοκύριακα

Σε όλες της παγωταρίες εφαρμόζεται σύστημα βάρδιας βάση αναγκών.

Ώρες λειτουργίας παγωταριών 10:00-24:00 (αναλόγως εποχής).

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο 99467999.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο

careers@epyrga.com

Εναλλακτικά μπορούν να συμπληρώσουν πλήρως την φόρμα στο:

www.epyrga.com/jobs