I.T.OFFICER - ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ FROU FROU

ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ
I.T.OFFICER
Καθήκοντα
 Να χειρίζεται όλα τα θέματα software και hardware της Εταιρείας
 Να χειρίζεται τo network της Εταιρείας
 Υπεύθυνος για την διαδικτυακή ασφάλεια
 Υπεύθυνος για επίλυση προβλημάτων Ι.Τ. και παροχής βοήθειας και
εκπαίδευσης στους χρήστες
Απαραίτητα προσόντα
 Απόφοιτοι πανεπιστημίου και κάτοχοι διπλώματος στον τομέα της
Πληροφορικής ή άλλο σχετικό τομέα
 Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
 Σχετική πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
ΑΠΟΛΑΒΕΣ
Η πιο πάνω θέση προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών με προοπτική 13ου και
14ου μισθού, Ταμείο Προνοίας, Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη και πολλά άλλα
ωφελήματα. Το άτομο που θα επιλεγεί θα τύχει εκτεταμένης εκπαίδευσης στο
αντικείμενο που θα ασχοληθεί.
ΑΙΤΗΣΕΙΣ
Αιτήσεις συνοδευόμενες από βιογραφικό σημείωμα πρέπει να αποστέλλονται
μέχρι τις 24/01/2022 μέσω ταχυδρομείου, φαξ ή e-mail στη γραφεία της Εταιρείας
Τ.Θ. 15029, 2660 Κοκκινοτριμιθιά, Λευκωσία, Τηλ.22835090, Φαξ.22835950, email:
info@froufrou.com.cy.