ΠΩΛΗΤΗΣ- ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Η Manpower, για λογαριασμό πελάτη της, που δραστηριοποιείται στον τομέα λιανικής πώλησης ρούχων, επιδιώκει να προσλάβει Πωλητές/Πωλήτριες για το κατάστημα της στην Λευκωσία (Nicosia Mall) και Λεμεσό (My Mall).

Καθήκοντα Υποψηφίου/ας

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χρήση Ταμείου
  • Τοποθέτηση και παρουσίαση εμπορευμάτων στο κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών ή/και ταμείου

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Eλκυστικό πακέτο αποδοχών με 13ο μισθό
  • 21 μέρες άδεια
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη, ευκαιρίες ανέλιξης
  • Πενθήμερη Εργασία, 40 ώρες, με ευέλικτο ωράριο - Δευτέρα – Κυριακή (δύο ολοήμερα off), 10:00 – 20:00 (8ωρες βάρδιες)

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cy αναφέροντας τον αριθμό της θέσης: MP-0722-SS ή να καλέσουν στο 22710000. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.