Πολιτικός μηχανικός

Η εταιρία bed N’ mix με πολυετή εμπειρία στον τομέα ανάπτυξης γης αναζητά Πολιτικό Μηχανικό, λόγω επέκτασης των εργασιών της.

Απαραίτητα προσόντα

•             Κάτοχος Πανεπιστημιακού Διπλώματος Πολιτικού Μηχανικού

•             1-2 χρόνια εμπειρία

•             Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και προγράμματος AUTO CAD

•             Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

•             Γνώση MS Project θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

•             Οργανωτικές και Επικοινωνιακές δεξιότητες

•             Διάθεση για μάθηση και πνεύμα συνεργασίας

Καθήκοντα/Αρμοδιότητες

•             Επιμετρήσεις ποσοτήτων

•             Επικοινωνία με προμηθευτές-συνεργάτες υπεργολάβους-πελάτες

•             Λήψη και αξιολόγηση προσφορών

•             Έλεγχος προϋπολογισμού και τήρησης χρονοδιαγράμματος των έργων

Παροχή ωφελημάτων και μισθός αναλόγως προσόντων.

Παρακαλώ, όπως τα βιογραφικά αποστέλλονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση development@bednmix.com . Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής αξιολόγησης και μεταχείρισης.