ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Η εταιρεία A. Eracleous Electrical Installations Ltd με 40 χρόνια εμπειρίας στο κλάδο ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων ζητά να προσλάβει Πτυχιούχο Ηλεκτρολόγο Μηχανικό.

Αρμοδιότητες:

• Διαχείριση και παρακολούθηση έργων για την επιτυχή διεκπεραίωση τους

• Συνεργασία με ηλεκτρολόγους μηχανικούς της εταιρείας για ορθή καταγραφή επιπλέον εργασιών προς κοστολόγηση

• Συνεργασία με κυρίως εργολάβους, μηχανικούς και τεχνικούς για την υλοποίηση της εγκατάστασης έργων.

Απαιτούμενα Προσόντα / Ικανότητες:

• Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού

• Άριστες οργανωτικές δεξιότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια

• Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες στα αγγλικά και στα ελληνικά, τόσο γραπτά όσο και προφορικά

Οφέλη:

• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

• Ανταγωνιστικό Πακέτο Αμοιβών

• 13ος Μισθός

• Ταμείο προνοίας

• 38 Ώρες την εβδομάδα

• Παρασκευή Απογευματινό Off

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να στείλουν τα βιογραφικά τους στη διεύθυνση: j.eracleous@aeracleous.com

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο: 22442650