ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Η εταιρεία A. Eracleous Electrical Installations Ltd με 40 χρόνια εμπειρίας στο κλάδο ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων ζητά να προσλάβει Πτυχιούχο Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για το τμήμα προσφορών.

Αρμοδιότητες:

•Συνεργασία με κυρίως εργολάβους, μηχανικούς και προμηθευτές για την υλοποίηση                                  των προσφορών.

• Διαχείριση προετοιμασίας κόστους προσφορών.

• Κατανόηση και καταμέτρηση έγγραφων/σχεδίων διαγωνισμού.

• Προετοιμασία τεχνικών & εμπορικών προτάσεων.

• Βεβαιωθείτε ότι οι προσφορές πληρούν τις προδιαγραφές των έργων σύμφωνα με τα έγγραφα του διαγωνισμού.

• Τήρηση προθεσμιών

Απαιτούμενα Προσόντα / Ικανότητες:

• Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού

• Άριστες οργανωτικές δεξιότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια

• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες στα αγγλικά και στα ελληνικά, τόσο γραπτά όσο και προφορικά

Οφέλη:

• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

• Ανταγωνιστικό Πακέτο Αμοιβών

• 13ος Μισθός

• Ταμείο προνοίας

• 38 Ωρες την εβδομάδα

• Παρασκευή Απόγευμα Off

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται όπως στέλνουν τα βιογραφικά τους στο email: j.eracleous@aeracleous.com

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο: 22442650