Επιθεωρητή / Επιθεωρήτρια Ασφάλειας και Υγείας

Η εταιρεία Floros Panteli Associates L.L.C Σύμβουλοι Μηχανικοί η οποία δραστηριοποιείται και στο τομέα της επαγγελματικής Ασφάλειας και Υγείας ζητά να προσλάβει Επιθεωρητή / Επιθεωρήτρια Ασφάλειας και Υγείας.

 Καθήκοντα θέσης:

• Διενέργεια επιθεωρήσεων Ασφάλειας και Υγείας σε εργοτάξια ή άλλους χώρους εργασίας Παγκύπρια

• Ετοιμασία εκθέσεων και μελετών

• Καθήκοντα Συντονιστή Α&Υ σταδίου εκτέλεσης σε εργοτάξια Παγκύπρια

• Γενικά καθήκοντα Μηχανικού

 Απαιτούμενα προσόντα:

• Μέλη του ΕΤΕΚ στο κλάδο της Πολιτικής Μηχανικής ή Μηχανολογίας

• Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας,

• Πολύ καλή χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή (MS Office),

• Κατοχή άδειας οδηγού (manual αυτοκινήτου),

• Κατοχή αναγνωρισμένων πιστοποιητικών σε θέματα επαγγελματικής Ασφάλειας και υγείας (πχ. NEBOSH, IOSH κτλ) ή εμπειρία στην επαγγελματική Ασφάλεια και Υγεία θεωρείται επιπλέον προσόν,

• Προηγούμενη εμπειρία στον κατασκευαστικό τομέα θεωρείται επιπλέον προσόν.

Για αποστολή βιογραφικών παρακαλώ επικοινωνήστε στο ppanteli@fpa.com.cy είτε επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 22818826.