ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Η εταιρεία Sweet Residence με έδρα την Λευκωσία, Κύπρο, ζητά να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό
Εργοταξίου.
Καθήκοντα:
 Δρομολογεί την πρόοδο των εργασιών και την παρακολουθεί στη βάση των χρονοδιαγραμμάτων,
της ποιότητας και του προϋπολογισμού.
 Διασφαλίζει την εκτέλεση των εργασιών εντός των προβλεπόμενων πλαισίων.
 Προγραμματίζει και διαχειρίζεται το Πρόγραμμα Εργασίας.
 Μεσολαβεί στη συνεργασία με συμβούλους, υπεργολάβους, επιμετρητές, μελετητές, επιστάτες
και του εργατικού δυναμικού που εμπλέκονται στο έργο.
 Επιμέτρηση - Κοστολόγηση εργασιών.
 Αξιολόγηση προσφορών υπεργολάβων / προμηθευτών.
 Συμμετοχή στην ετοιμασία πιστοποιητικών πληρωμής Εργολάβου & Υπεργολάβων.
 Συμμετοχή στη μελέτη και ετοιμασία προσφορών.
Προσόντα / Δεξιότητες / Επαγγελματική Εμπειρία:
 Μέλος του ΕΤΕΚ
 Άριστη χρήση Word/Excel/Internet και Auto Cad
 Αγγλικά – γραπτά και προφορικά
 Εμπειρία εργοταξίου τουλάχιστον τρία χρόνια
 Δεξιότητες άριστης και αποτελεσματικής επικοινωνίας.
 Ικανότητα εργασίας εντός των απαιτούμενων προθεσμιών.
 Δυνατότητα εποικοδομητικής διαχείρισης του χρόνου και των διαθέσιμων πόρων καθώς και
εκτίμησης, ιεράρχησης και κατανομής των εργασιών με τρόπο αποτελεσματικό και αποδοτικό.
 Υψηλές απολαβές και ωφελήματα ανάλογα με την εμπειρία και με τα προσόντα του
υποψηφίου.
Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email
akinita@cytanet.com.cy. Τηλέφωνο επικοινωνίας 22344404.