Νοσηλευτές/Νοσηλεύτριες

Το Ιατρικό Κέντρο El Greco στην Λευκωσία επιθυμεί να προσλάβει Νοσηλευτές/Νοσηλεύτριες στη βάση πλήρους και μόνιμης απασχόλησης για την ενίσχυση της ομάδας μας στα πιο κάτω τμήματα:
•Παθολογικό / Χειρουργικό Τμήμα
•Μονάδα Εντατικής Θεραπείας (ΜΕΘ)
•Χειρουργείο

Απαιτούμενα Προσόντα:
•Πτυχίο Νοσηλευτικής (τετραετούς φοίτησης)
•Εγγεγραμμένος/η στο Μητρώο Νοσηλευτών Κύπρου
•Άδεια Εξασκήσεως Επαγγέλματος
•Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
•Δεξιότητες επικοινωνίας/ομαδικότητας και συνεργασίας
•Αξιότιμο, έντιμο και έμπιστο άτομο
•Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
•Μεταπτυχιακός τίτλος ή εξειδίκευση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:
•Παροχή υψηλής ποιότητας νοσηλευτικής φροντίδας στους ασθενείς.
•Συνεργασία με την διεπιστημονική ομάδα υγείας για την ανάπτυξη και υλοποίηση θεραπευτικών σχεδίων.
•Εφαρμογή θεραπείας του ασθενή όπως καθορίζεται από τους θεράποντες Ιατρούς.
•Τήρηση οδηγιών, προτύπων και πρωτοκόλλων του Ιατρικού Κέντρου.

Ωφελήματα:
•Μισθός αναλόγως με την εμπειρία
•13ος Μισθός
•Ταμείο Προνοίας με συνεισφορά εργοδότη
•Κάλυψη ασφάλειας υγείας μέσω ΓΕΣΥ (Γενικού Συστήματος Υγείας)
•Επίδομα Νυχτερινής βάρδιας
•Επίδομα Κυριακής ή Αργίας
•Επίδομα Yπερωριακής Απασχόλησης
•Επίδομα Εξειδίκευσης
•Άριστες συνθήκες εργασίας, υγιές και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον και προοπτικές ανέλιξης
Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@elgrecomedical.com
‘Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές