Μηχανολόγος- Ηλεκτρολόγος μηχανικός

Η εταιρεία
H εταιρεία μας ΛΟΙΖΟΣ ΤΟΦΑΡΗ ΛΤΔ (www.tofaris.com) με έδρα την Λάρνακα ασχολείται εδώ
και 20 χρόνια με κάθε πτυχή των ηλεκτρογεννητριών σε όλη την Κύπρο. Εγκατάσταση
ηλεκτρογεννητριών ως εφεδρικές, ενοικίαση ηλεκτρογεννητριών ως προσωρινή παροχή ηλεκτρικής
ενέργειας, συντήρηση ηλεκτρογεννητριών, καθώς και με επιδιορθώσεις και αναβαθμίσεις.

Η θέση
Η θέση αφορά μηχανολόγο ή ηλεκτρολόγο μηχανικό ο οποίος θα έχει ηγετικό ρόλο στο τεχνικό
τμήμα.

Ρόλος - ευθύνες - καθήκοντα
 Επιδιορθώσεις ηλεκτρογεννητριών.
 Επικοινωνία με πελάτες για διευκρίνηση αναγκών ή προβλημάτων.
 Συνεργασία με το υπόλοιπο προσωπικό της εταιρείας.
 Υλοποίηση έργων.

Προσόντα - Δεξιότητες
 Κατοχή άδειας οδηγού.
 Βασική χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών / Αγγλικής γλώσσας.
 Επικοινωνιακές δεξιότητές με πελάτες και με τα υπόλοιπα μέλη της εταιρείας.
 Διάθεση για μάθηση.

Ευκαιρίες που προσφέρει η θέση
 Εκπαίδευση / εκμάθηση στα πιο κάτω θέματα:
 Αυτοματισμού και προγραμματισμού.
 Μηχανών Diesel.
 Κατασκευή ηλεκτρολογικών πινάκων.
 Υλοποίηση έργων.
 Συνεχή εκπαίδευση σε τεχνικούς και μη τεχνικούς τομείς.
 Ανέλιξη σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο.
 Συνεργασία με τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Κύπρο.

Ωράριο - Απολαβές
Η θέση έχει βάση 8ωρη εργασία σε πενθήμερο πλαίσιο.
Περιλαμβάνεται 13ος μισθός.

Επικοινωνία
Μπορείτε να αποστέλλετε το βιογραφικό σας στην διεύθυνση lapi@tofaris.com
Κάθε αίτηση θα τύχει εμπιστευτικού χειρισμού. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο +357
24634921.