Δήλωση Ενδιαφέροντος από Συνεργάτες για Παροχή ατομικής φροντιστηριακής στήριξης (Εαρινό 2019/20)

Φοιτητικά Νέα Συμβουλευτική Σπουδές

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης της Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας ανακοινώνει ότι δέχεται δηλώσεις ενδιαφέροντος από Προπτυχιακούς και Μεταπτυχιακούς φοιτητές όλων των Τμημάτων και όλων των ετών, από Ειδικό Επιστημονικό Προσωπικό, Μεταπτυχιακούς Συνεργάτες του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου για παροχή φροντιστηριακής στήριξης σε μαθήματα. Απαιτούμενη προϋπόθεση είναι η επιτυχία του μαθήματος με βαθμολογία τουλάχιστον 7,5/10.

Οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν το πιο κάτω google form μαζί με αντίγραφο αναλυτικής βαθμολογίας μέχρι την Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2020.  Όλα τα μαθήματα θα λαμβάνουν χώρα μόνο στις αίθουσες φροντιστηριακής στήριξης και ομαδικής μελέτης του Κέντρου Φοιτητικής Ανάπτυξης.

Το ωράριο λειτουργίας των αιθουσών είναι 08:00-21:00 Δευτέρα – Παρασκευή.

Δηλώστε εδώ

Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 25002380 - 25002411.

Προκήρυξη θέσεων για περιστασιακή φοίτηση, Εαρινό Εξάμηνο 2019-20

Πρόγραμμα Εγγραφών Εαρινού Εξαμήνου 2019/20

Το ωράριο λειτουργίας των αιθουσών είναι 08:00-21:00 Δευτέρα – Παρασκευή.

Δηλώστε εδώ

Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 25002380 - 25002411.